AirZone to system rozwiązań technologicznych wraz z oprogramowaniem, który pozwala na modyfikację powietrza atmosferycznego poprzez obniżenie lub podwyższenie stężenia tlenu. Pozwala to na stworzenie specyficznych warunków hipoksji (warunki wysokogórskie) lub hiperoksji normo barycznej. AirZone pozwala na kontrolę i regulację temperatury oraz wilgotności powietrza wewnątrz pomieszczenia, nawet w bardzo skrajnych zakresach. Innowacyjne rozwiązanie technologiczne, pozwalają zaadoptować zarówno, małe przestrzenie, jak i duże hale oraz rozwiązania zewnętrzne – modułowe. Nasza technologia w żaden sposób nie ogranicza swobody ruchów i ćwiczeń, czego nie mogą zagwarantować inne często używane urządzenia typu maska lub namiot.

Hotelarstwo:

Zyskaj przewagę na rynku i stwórz dodatkowe możliwości dla swoich gości.

Od dziś pobyt w hotelu może wspomóc zdrowie i kondycję Państwa gości, dzięki zastosowaniu naszej technologii w pokojach sypialnych, siłowniach i spa. Wydłuż sezon i otwórz się na nowe grupy klientów. 

Sport & Fitness:

Rozszerz ofertę własnej sieci fitness. Zaadoptuj pojedyncze sale treningowe do warunków, które wpłyną na jeszcze lepsze efekty Twoich klientów. 

Trening lub bierna ekspozycja w warunkach zdrowej hipoksji gwarantuje Zwiększenie siły, wytrzymałości i wydolności organizmu, poprawę ogólnych parametrów fizycznych + szybsze spalanie tkanki tłuszczowej. 

Rehabilitacja & Fizjoterapia:

Hipoksja to nowoczesne podejście do walki z urazem, dzięki  któremu powrót do sprawności łączy się poprawą parametrów wydolnościowych zamiast ich całkowitą utratą.